Spy Drop - Fiyat Takip

Spy Drop - Fiyat Takip

Online mağaza fiyatlarını takip eder fiyatlarını takip eder ve fırsat ürünlerini yakalar.

Spy Drop - Fiyat Takip promo image
What is Spy Drop - Fiyat Takip?

Spy Drop - Fiyat Takip is a Firefox add-on that allows users to track prices of online stores and catch great deals. It works with popular websites such as Amazon, Hepsi Burada, Vatan Bilgisayar, Teknosa, and more. The add-on displays price graphs for historical data and shows real-time prices for products available in international Amazon stores. It is currently in beta and continuously adds new sites to its tracking categories.

Merlin
Stats
Stats date:
Users: 82
Rating: 3.36 (11)
Version: 1.1.6 (Last updated: 2020-12-09)
Creation date: 2019-12-26
Weekly download count: 2
Firefox on Android: No
Manifest version: 2
Permissions:
 • storage
 • webRequest
 • webRequestBlocking
 • tabs
 • clipboardWrite
 • https://www.googleapis.com/*
 • https://*.spydrop.app/*
 • https://*.amazon.com/*
 • https://*.amazon.co.uk/*
 • https://*.amazon.ca/*
 • See more
Size: 762.96K
Email: Click to see
URLs: Website
Risk impact: Very high risk impact
Risk likelihood: Low risk likelihood

Other platforms

Not available on Chrome
Not available on Edge
Merlin
Summary

Spy Drop artık Amazon haricinde Hepsi Burada, Vatan Bilgisayar, Teknosa, Medi Martk, İnventus, İnce Hesap, CarrefourSa, Migros Sanal Market gibi alışveriş sitelerinde de çalışıyor :)

Daha önceden Amazon için kullandığınız gibi bu sitelerde de kullanabilirsiniz. Yeni eklenmesini istediğiniz siteleri info@spydrop.app mail adresine bildirebilirsiniz.

Ayrıca fiyat grafiklerini daha rahat paylaşabilmeniz için eklentide sağ üst kısma bir buton koyduk. Grafiği kopyala butonuna basarak fiyat grafiğinin resim hainde upload edilmiş linki panonuza kopyalanacaktır.


Amazon Türkiye Fiyatlarını geçmişe dönük grafiksel olarak gösterir. Yurt dışı Amazon mağazalarında eğer aynı ürün kodlu ürün satışta ise ilgili mağazaların satış fiyatlarını anlık olarak gösterir.

Uygulama beta sürecindedir. Gösterilen fiyatlar ilgili tarih ve saat için geçerlidir. Amazon üzerinden satın alım yaparken Amazonun size gösterdiği fiyatlar geçerli olacaktır.

See more
User reviews
Gan Jing World is a clean, curated universe and a dynamic, overlapping network of integrated platforms and services. ==> https://www.ganjing.com
by GanJingWorld, 2022-12-26
View all user reviews
Safety
Risk impact

Spy Drop - Fiyat Takip is not very risky to use and it requires a lot of sensitive permissions. Avoid installing this add-on unless you absolutely trust this publisher.

Risk likelihood

Spy Drop - Fiyat Takip has earned a fairly good reputation and likely can be trusted.

Upgrade to see risk analysis details
Screenshots